Е М А Н У И Л ФОРУМ

Емануил форум

PrijemПорталTražiČesto Postavljana PitanjaPristupiRegistruj se
Zadnje teme

SVETA PETKA
Image hosted by servimg.com
Православно хришћанство..com. Каталог православних ресурса на интернету
-погледајте наш канал-

Delite | 

Генетски модификоване краве дају људско млеко

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorПоследња порука
padreex
Администратор
Администратор

Broj poruka : 287
Datum upisa : 04.06.2011
Godina : 31

PočaljiNaslov: Генетски модификоване краве дају људско млеко   Sre 15 Jun - 23:07

Пекинг – Млеко трансгенетских крава хемијски је идетично са истим имунолошким и антибактериолошким карактеристикама попут мајчиног, тврде научници Кинеског агрономског факултета у Пекингу.

Кинески научници су генетски модификовали краве музаре како би производиле људско мајчино млеко у нади да ће њихов производ да се нађе у продавницама широм света.

Генетским инжењерингом су људски гени уметнути у ДНК клонираних крављих ембриона, који су затим усађени у сурогат краве, пише Скај Њуз.

На сличан начин је клонирана и овца Доли у Шкотској, први сисар на коме је успешно извршен експеримент.

Произведено млеко се још увек подвргава разним лабораторијским анализама. Такође, Кинези очекују да овај производ буде хит у свету и да ће временом да истисне класично млеко. Према тврдњама научника ово млеко је слађе и јачег укуса.

Надамо се да у будућности због овог млека неће настати нова болест „Лудих крава”, која ће се лечити неким новим обавезним вакцинама.
Nazad na vrh Ići dole
http://cuvajveronauku.serbianforum.info
padreex
Администратор
Администратор

Broj poruka : 287
Datum upisa : 04.06.2011
Godina : 31

PočaljiNaslov: Re: Генетски модификоване краве дају људско млеко   Sre 15 Jun - 23:08

Da li mislite da je ovo dobro i koliko je zdravo za ishranu?
Nazad na vrh Ići dole
http://cuvajveronauku.serbianforum.info
Kolasinac
Почетник
Почетник

Broj poruka : 13
Datum upisa : 05.04.2011
Godina : 21

PočaljiNaslov: Re: Генетски модификоване краве дају људско млеко   Čet 16 Jun - 0:42

Po meni to mleko nije zdravo jer potice iz laboratorije,sve sto nije prirodno nije zdravo,ali koliko je meni poznato da zene koje imaju silikone ne mogu da doje, pa mozda su ga zbog toga i napravili.Ja sam protiv toga!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Георгије
Искусни форумаш
Искусни форумаш

Broj poruka : 113
Datum upisa : 18.03.2011
Godina : 23

PočaljiNaslov: Re: Генетски модификоване краве дају људско млеко   Pon 20 Jun - 11:51

Вероватно следеће по плану им је да модификују и човечанство....Куда иде овај луди свет???
Слажем се са Колашинцем. Апсолутно сам против тога, и мислим да је то крајње жалосно.

Амин.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Генетски модификоване краве дају људско млеко   

Nazad na vrh Ići dole

Генетски модификоване краве дају људско млеко

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Е М А Н У И Л ФОРУМ :: Наука :: Најновије вести о науци-