Чувај веронауку

Живот

PrijemПорталTražiČesto Postavljana PitanjaPristupiRegistruj se
Zadnje teme

SVETA PETKA
Image hosted by servimg.com
Image hosted by servimg.com
Православно хришћанство..com. Каталог православних ресурса на интернету
Ads

No ads available.

Delite | 

Лево или Десно....?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
    AutorПоследња порука
    padreex
    Администратор
    Администратор

Broj poruka : 287
    Datum upisa : 05.06.2011
    Godina : 31

PočaljiNaslov: Лево или Десно....?   Čet 12 Jan - 16:22

Желим у име администрације и уредништва форума да се обратим свим члановима,гостима и посетиоцима.

Доласком чланова Духовне Аристократије на наш форум,никако не значи да подржавамо њихов поглед,мишљење,или став у односима према Католичкој Цркви.

Оно што желим да нагласим је да је то њихово мишљење о ком они јавно говоре,па ко воли-нек изволи.

На овом форуму свако има право да каже шта мисли без обзира на верску припадност или опредељење,оног тренутка када се пређу границе и оде у крајњост,администрација ће преузети одговарајуће мере.

Ја лично,Милан Вечански,сам Србин,верник и припадник Српске Православне Цркве,и тако ће остати....

Све поруке на форуму, су искључиво лична мишљења чланова Емануил форума и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација.
    Сваки став и текст написан на форуму је став или мишљење аутора текста и администрација форума није одговорна за то,нити у било ком случају значи да подржавамо овај или онај став нашег члана.

Позивам све чланове да знањем и љубављу бране своје мишљење,без мржење према другом саговорнику,без обзира на различитости.

Igor Mayer Radovanov
    Почетник
    Почетник

Broj poruka : 12
    Datum upisa : 03.01.2012
    Godina : 35

PočaljiNaslov: Re: Лево или Десно....?   Pon 16 Jan - 0:14

Smatram da ipak nije u redu da se mi pripadnici Istocne strane ,bavimo duhovnom aristokratijom,vec daleko uzvisenijim predmetima.Smatram da je ovo razmislanje za telesne a ne za duhovne.
    Nazad na vrh Ići dole
    padreex
    Администратор
    Администратор

Broj poruka : 287
    Datum upisa : 05.06.2011
    Godina : 31

PočaljiNaslov: Re: Лево или Десно....?   Pon 16 Jan - 0:20

Слажем се Игоре са тобом,али мислим да треба чути и другачија мишљења и на тај начин јасније сагледати чињенице и доности далеко исправније одлуке.

Форуму и јесте циљ да се води дијалог,полемика,разговор.Супроставимо мишљења и научимо понешто.

Као пример бих навео тему о масонерији и илуминатима,ми неизучавамо њих зато што смо њихови симпатизери,него да би смо знали како да их препознамо и како да се одбранимо од тог зла.

Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Лево или Десно....?   

Nazad na vrh Ići dole

Лево или Десно....?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
    Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
    Чувај веронауку :: Питајте администратора :: Питања и предлози за администратора форума-