ČUVAJ VERONAUKU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ČUVAJ VERONAUKU

Pravoslavni sajt da sačuvamo veronauku.
 
PrijemПорталPublicationsTražiLatest imagesPristupiRegistruj sePitanje za administratora foruma Linkov10
Zadnje teme
»  Da li je moguće zaštiti veronauku u Srbiji?
Pitanje za administratora foruma EmptyČet 25 Feb - 22:50 od padreex

» Тражимо уреднике
Pitanje za administratora foruma EmptyČet 4 Jun - 1:37 od Милан Вечански

» Богослужбене књиге и литература
Pitanje za administratora foruma EmptySub 30 Maj - 8:37 od drazasrbskiheroj

» Представите се!!!
Pitanje za administratora foruma EmptySre 9 Apr - 14:29 od padreex

» Festivali
Pitanje za administratora foruma EmptyNed 12 Maj - 12:54 od padreex

» Загробни живот
Pitanje za administratora foruma EmptyNed 12 Maj - 12:50 od padreex

» Šta je metafizika?
Pitanje za administratora foruma EmptyNed 9 Dec - 12:59 od Vidilac

» Лош Православац или добар припадник друге верске заједнице???
Pitanje za administratora foruma EmptyNed 4 Nov - 19:26 od Срђан Ранђеловић

» Biometrija
Pitanje za administratora foruma EmptyUto 2 Okt - 23:09 od ucenik istine

 SVETA PETKA
Image hosted by servimg.com
Image hosted by servimg.com
Православно хришћанство..com. Каталог православних ресурса на интернету

Delite | 
 

 Pitanje za administratora foruma

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorПоследња порука
Mateja Ignjatovic
Почетник
Почетник


Broj poruka : 10
Datum upisa : 29.11.2011
Godina : 32

Pitanje za administratora foruma Empty
PočaljiNaslov: Pitanje za administratora foruma   Pitanje za administratora foruma EmptySub 14 Jan - 15:02

Primetio sam sada kada sam usao da vam fali jedna mala sitnica koja mi je odmah upala u oci. Ocigledno sam nesto propustio jer me nije bilo par dana na internetu. Alo ljudi fali vam ceo jos jedan ako se ne varam administrator. Gde vam je Maja. Posto vidim da su sve teme koje su bile njene i sve sto je ranije ona pisala a znam zato sto sam i sam neke od njih komentarisao sada stoji da je napisao gost. Koji gost kada svi dobro znamo koji smo bili ovde da to nije napisao gost. Pa me samo zanima otkuda ta nagla promena i zasto se dojucerasnji administrator i njegovi tekstovi sada nazivaju gostom.
Jos jedno pitanje: Zasto ste ukinuli temu Duhovna Aristokratija za koju imate i objavu na stranici a kada udjem u temu izadje mi da ne postoji. Alo sta se desava ovde mozete li da dajete tacne i precizne infomacije. Jer taman kada sam pomislio da malo popricam sa ocem Ugrinom te teme vise nema.
Nazad na vrh Ići dole
padreex
Администратор
Администратор
padreex

Broj poruka : 287
Datum upisa : 05.06.2011
Godina : 37

Pitanje za administratora foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje za administratora foruma   Pitanje za administratora foruma EmptySub 14 Jan - 15:11

ХРИСТОС СЕ РОДИ!

Отварањем теме Духова аристократија је уследило каменовање од стране припадника бившег еп.Артемија и разних расколника,што је Мају посебно узнемирило.
Мајина молба је била да се привремено склони са форума,како би имала свој мир,тако да је она као члан,избрисана,а искрено се надам да ће се ускоро вратити на форум и одолети оваквим искушењима.

Тема Д.А ће бити враћена,а ви Матеја можете у подфоруму религија,остале теме о.Угрину поставити питање,и отворити нову тему.

Свако добро од Господа!
Nazad na vrh Ići dole
https://verskeorganizacije.serbianforum.info
Mateja Ignjatovic
Почетник
Почетник


Broj poruka : 10
Datum upisa : 29.11.2011
Godina : 32

Pitanje za administratora foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje za administratora foruma   Pitanje za administratora foruma EmptySub 14 Jan - 18:15

Vi meni dragi administratore niste odgovorili na pitanje. A pitanje je glasilo da ponovim: Zasto se tekstovi t.j. postovi dojucerasnjeg administratora i urednika sada potpisuju sa "gost". Znaci li to da ako se ja Vama ne svidim i moje ce te komentare obeleziti kao komentare gosta a mene obrisati. Pitam Vas to ovde jer sam i sam obrisao svoj profil na f.b. pa tamo ne mogu nikoga da kontaktiram.
Nazad na vrh Ići dole
Mateja Ignjatovic
Почетник
Почетник


Broj poruka : 10
Datum upisa : 29.11.2011
Godina : 32

Pitanje za administratora foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje za administratora foruma   Pitanje za administratora foruma EmptySub 14 Jan - 18:29

lol! afro affraid flower bounce Embarassed confused cat alien lol!
  • pig
ja cu da se igram dok me neko ne nadje ovde smrc ama ljudi ocu da se odjavim ODJAVI SE OPCIJA NE POSTOJI KAKO SAM SE PRIJAVIO SAMO BOG SVEMOGUCI ZNA
Nazad na vrh Ići dole
padreex
Администратор
Администратор
padreex

Broj poruka : 287
Datum upisa : 05.06.2011
Godina : 37

Pitanje za administratora foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje za administratora foruma   Pitanje za administratora foruma EmptyNed 15 Jan - 0:12

Матеја,Маја је обрисана,зато су сада њени постови уписани као постови госта.
Што си тиче лог оут дугмета,неко нам хакује форум....
Nazad na vrh Ići dole
https://verskeorganizacije.serbianforum.info
Небојша
Почетник
Почетник
Небојша

Broj poruka : 8
Datum upisa : 12.05.2012
Godina : 37
Lokacija : Београд

Pitanje za administratora foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje za administratora foruma   Pitanje za administratora foruma EmptyPon 14 Maj - 0:13

много споро ради сервер.треба да се мења домен Smile
Nazad na vrh Ići dole
padreex
Администратор
Администратор
padreex

Broj poruka : 287
Datum upisa : 05.06.2011
Godina : 37

Pitanje za administratora foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje za administratora foruma   Pitanje za administratora foruma EmptyPon 14 Maj - 18:45

Да Небојша,сервер је веома спор.Сакупљамо тренутно донације да узмемо властити домен и хостинг...за сада нам преостаје да уклонимо скрипте које успоравају очитавање страница и моја препорука је да за овај форум користите Mozilla Firefox.
Nazad na vrh Ići dole
https://verskeorganizacije.serbianforum.info
Небојша
Почетник
Почетник
Небојша

Broj poruka : 8
Datum upisa : 12.05.2012
Godina : 37
Lokacija : Београд

Pitanje za administratora foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje za administratora foruma   Pitanje za administratora foruma EmptyUto 15 Maj - 14:19

Форум Верујем је од пре неки дан домену поуке.орг који је јако добар са друге стране су одвојени форуми ЖРУ и Верујем мислим да би и ова форум могао да буде на домену Поуке.орг

ЖРУ [You must be registered and logged in to see this link.]
Верујем [You must be registered and logged in to see this link.]

зашто да не [You must be registered and logged in to see this link.]

Мислим да може нешто да се уради са браћом са ЖРУ администрацине.
Nazad na vrh Ići dole
Милан Вечански
Администратор
Администратор
Милан Вечански

Broj poruka : 361
Datum upisa : 05.12.2010
Godina : 37
Lokacija : Novi Sad

Pitanje za administratora foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje za administratora foruma   Pitanje za administratora foruma EmptyČet 17 Maj - 20:49

Nebojsa,hvala na savetu.Ideja je odlicna,ali ne verujem da bi administratori pouke.org bili zainteresovani za takvu vrstu saradnje sa nasim forumom.Forum Verujem postoji nekoliko godina i ima preko 3000 clanova,a mi smo mnogo daleko od toga....

Potrebno je da vise ljudi aktivno ukljucimo u rad foruma,diskusije i pomoci oko reklame,a kasnije kontaktirati pouke.org i pitati za saradnju.
Nazad na vrh Ići dole
https://verskeorganizacije.serbianforum.info
Небојша
Почетник
Почетник
Небојша

Broj poruka : 8
Datum upisa : 12.05.2012
Godina : 37
Lokacija : Београд

Pitanje za administratora foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje za administratora foruma   Pitanje za administratora foruma EmptyČet 17 Maj - 21:40

Da ali sa ovakvim radom servera ne moguce je popraviti aktivnost foruma podhitno treba kupiti domen to je mozda 1000 din. i nije neka para...
Nazad na vrh Ići dole
padreex
Администратор
Администратор
padreex

Broj poruka : 287
Datum upisa : 05.06.2011
Godina : 37

Pitanje za administratora foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje za administratora foruma   Pitanje za administratora foruma EmptyPon 21 Maj - 21:30

Домен и хостинг коштају око 50 евра+ дорада форума коју би нам пријатељи урадили кошта јос 50-100 евра....толико нам је потребно.

Није много,ако би се нас неколико укључило у ову акцију и подржали нас,могли би смо да омогућимо одличан рад сервера и много боље функционисање форума.

Ово приликом позивам све заинтересоване да нам се придруже и подрже нашу иницијативу.

Nazad na vrh Ići dole
https://verskeorganizacije.serbianforum.info
Sponsored content




Pitanje za administratora foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanje za administratora foruma   Pitanje za administratora foruma Empty

Nazad na vrh Ići dole
 

Pitanje za administratora foruma

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 

 Similar topics

-
» Pitanje za oca Ugrina
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ČUVAJ VERONAUKU :: Питања и предлози за администратора форума-